Chystáme podzim ve znamení old school metalu!

Letošní podzim bude v Písku na co chodit. Připravili jsme pro vás celkem tři akce, na každý měsíc jednu. Každá je jiná, ale společným pojítkem je old school metal. Takže, co chystáme?

První akcí bude ve čtvrtek 27.9. (pátek státní svátek) tzv. Thrash Nightmare warm-up party. Tato akce se odehraje v osvědčeném Local clubu Pí za účasti čtyř výborných kapel. Vůbec poprvé do Písku přijedou metalové kapely z jihoamerického Chile, konkrétně DEATHLY SCYTHE a EJECUTOR. Obě hrají death/thrash metal a na své si přijdou fanoušci starých Possessed nebo Pestilence. Na turné je doprovodí v Písku dobře známí RADIATION ze Slovenska s novou deskou v zádech a také tuzemský support LAID TO WASTE. Thrash/speed metal po vzoru Razor, který jste mohli vidět na Thrash Nightmare festu v roce 2015. Vstupné bude 200 Kč. Veškeré informace najdete ZDE nebo na Facebooku.

Přesně měsíc na to, tedy 27.10. přijde na řadu šestý ročník Thrash Nightmare festivalu v Divadle Pod Čarou. V line-upu najdete šest kapel v čele s italskou legendou NECRODEATH, brazilskými SODOMIZER, domácími LAHAR a trojicí kapel z Rakouska - RAVENOUS, PREDICTION a WILDHUNT. Předprodej za 250 Kč běží ZDE. Dočtěte se více informací o festivalu, kapelách a novinkách na Facebooku

Naše letošní pořadatelské aktivity zakončíme opět v Local clubu Pí o tři týdny později, tedy v pátek 16.11. Do Písku jsme totiž stáhli jednu ze zastávek Witchevil Attack European Tour kapel WITCHUNTER (heavy/speed metal, Itálie) a BLACKEVIL (black/thrash metal, Německo). V roli předkapely se navíc objeví mladí thrasheři CHAINBREAKER z Rakouska. Více informací o této akci najdete ZDE a na Facebooku.

Pevně věříme, že dorazíte podpořit naše pořadatelské aktivity i všech třináct kapel, které vám během těchto tří večerů představíme. Ukažme, že Písek je městem zaslíbeným pro old school metal!

TN crew