DĚKUJEME! Koncert STÄLKER je úspěšně za námi!

Ufff, byl to náročný víkend, který pro nás vlastně skončil až v neděli večer :-) Páteční akce pojmenovaná SPEED METAL INVASION dopadla na výbornou. Vše vyšlo podle našich představ, zpětně se omlouváme o půlhodinové zpoždění startu akce, který byl způsobený dopravním kolapsem na českých silnicích, ve kterém uvízla hlavní kapela večera. 

Chceme tímto poděkovat všem třem kapelám za excelentní sety. Stälker z Nového Zélandu ukázali, že i na druhé straně zeměkoule se umí hrát parádní a světový speed metal. Jsme opravdu šťastni za to, že se nám právě tuto kapelu podařilo do Písku přivést. A můžeme vám slíbit, že tady tato trojice určitě nehrála naposledy! Velký dík si zaslouží berounští Murder Inc., kteří se postarali o skvělý a zničující rozjezd a samozřejmě speciální poděkování patří klukům z Lahar. Nejen za tradičně dech beroucí koncert, ale také za technickou podporu celé akce, bez které by tento večírek neproběhl. Dále děkujeme Mázovi za zvuk, klubu Pí za prostory a super přístup, Álovi za catering a samozřejmě nejvíce VŠEM, KDO PŘIŠEL NEBO PŘIJEL Z VELKÉ DÁLKY a postaral se o jedinečnou atmosféru. A bylo vás dost! Tohle jsou přesně ty momenty, pro které koncerty děláme, proč nás to baví a kdy se nám zpět vrátí vynaložená energie při organizaci. Znovu jste ukázali, že Písek je prostě nejlepší! :-) DÍKY!

Fotky z akce se objeví zde na webu v sekci fotogalerie co nejdříve. Odkazy na fotogalerie od Skalíka a Sykyho najdete ZDE  a ZDE. Report od Johana na Fobia zine pak najdete ZDE.

Sledujte náš web a Facebook, na podzim chystáme další koncerty a vše vyvrcholí tradičním Thrash Nightmare festem 27.10. 2018! Předprodej běží ZDE!

Díky a brzy se uvidíme!

Thrash Nightmare crew