DĚKUJEME!!! /// THANK YOU!!!

Ufff, Thrash Nightmare festival vol. 6 je minulostí a to, co jste včera v Písku předvedli, bylo jedním slovem fantastické!!! Rekordní účast, skvělá atmosféra od první kapely do poslední, stage diving, headbanging. Přesně takhle jsme si to představovali!

Děkujeme všem, kdo přišel náš festival podpořit. Bylo vás opravdu hodně a mnoho z vás přijelo z daleka, tradičně již také z Německa, Rakouska a Slovenska. DÍKY, BEZ VÁS BY TO NEŠLO!!! Děkujeme moc klukům z Lahar, kteří nám opět ochotně zapůjčili technické vybavení, Fredymu, Álovi, Evče a Anet, všem webzinům za prostor, Divadlu Pod Čarou, zvukařům, filmařům  a všem, kdo jste nám jakkoliv pomohli s organizací a propagací. Moc si toho vážíme! Dále děkujeme všem kapelám za skvělé sety a perfektní komunikaci. Brzy přineseme kompletní fotogalerie, videa a informace o dalším, již sedmém ročníku! Thrash ´till Death!

Ufff, Thrash Nightmare festival vol. 6 is over and it was fantastic evening! Recordable visit, great atmosphere from the first band to the last, stage diving, headbanging. That's what we wanted!

Thank You to all, who supported our festival. You were really a lot, from Germany, Austria and Slovakia too. THANK YOU!!! Thank you to our friends from Lahar for technique and drums, Fredy, Ales, Eva, Anet, all webzines, Divadlo Pod Carou, sound engineers, filmmakers, and thank you to all, who help with promotion and organisation. We will bring complete photo gallery, videos and information about the next edition of Thrash Nightmare festival very soon! Thrash ´till Death!!!

Thrash Nightmare crew