Legendární Italové NECRODEATH představí v Písku nové album "The Age of Dead Christ"!

Letošní headlineři Thrash Nightmare festivalu NECRODEATH z Itálie vydali v březnu nové album, v pořadí již dvanácté ve své 33 let dlouhé historii. Album pojmenovali "The Age of Dead Christ" a o vydání na vinylu i CD se postaral label Scarlet Records. NECRODEATH odehrají na našem festivalu exkluzivní show, která bude jediná v ČR a těšit se můžete jak na staré dobré klasiky z raných desek kapely, tak i na songy z novinky.

Album "The Age of Dead Christ" je skvěle hodnoceno v nejrůznějších metalových médiích a to i včetně těch nejrespektovanějších v Evropě. O kvalitě alba vypovídají i plné koncertní sály v Itálii, kde NECRODEATH neúnavně koncertují na podporu novinky. Českou recenzi na "The Age of Dead Christ" si můžete přečíst na FOBIA zine, kde deska získala 9 bodů z 10 možných.

"Když novinku italské legendy shrnu, jedná se podle mého názoru o jednu z nejlepších desek kapely, kterou kdy vydala. A to napříč obdobími. I po letech NECRODEATH maximálně věří tomu, co dělají a co mají rádi. "The Age of Dead Christ" je poctivá deska, která chytne za srdce vyznavače thrashe, blacku i deathu. Perfektní práce! Jediní, kdo s tím budou mít problém, jsou obyvatelé Vatikánu. Tam zase budou mít nějakou dobu opravdu neklidné spaní..." - Peťan (Thrash Nightmare crew, Fobiazine)

Doufáme, že si tohle nenecháte společně s námi ujít!