Předprodej vstupenek na Thrash Nightmare festival startuje! Nově také online!

Šestý ročník Thrash Nightmare festivalu sice proběhne až za půl roku, tedy 27.10. 2018, koupit vstupenku si můžete již nyní. Cena vstupenky v předprodeji je 250 Kč a lze ji zakoupit pomocí online rezervačního formuláře ZDE. Čeká na vás tradičně tištěná vstupenka s motivy festivalu.

Letošní line-up je opět nabitý. Headlinerem bude thrash/black/death metalová legenda NECRODEATH z Itálie. Ti jsou na scéně již od roku 1985 a do Písku přijedou s exkluzivní show, během které zazní staré songy proložené skladbami z nové a výtečné desky "The Age of Dead Christ". Dále vás přijedou semlít brazilští SODOMIZER svým špinavým black/speed metalem. Chybět nebudou ani domácí neznabozi LAHAR a line-up doplní trojice rakouských thrashových kapel - RAVENOUS, PREDICTION a WILDHUNT. Máte se na co těšit!


PRE-SALE STARTS

Pre-sale for Thrash Nightmare festival vol. 6 (27.10. 2018) starts. You can order tickets using the online form here. Price is 10€ for one ticket. 


You can look forward to old thrash/black/death metal legend NECRODEATH from Italy, black/speed classic metal SODOMIZER from Brasil, LAHAR from Pisek (Czech thrash number one) and three thrash metal bands from Austria - RAVENOUS, PREDICTION and WILDHUNT. See You there!