První ročník festivalu Heavy Metal Thunder proběhne na jaře v Písku!

Všichni z naší pořadatelské crew jsme odkojeni heavy metalem, který milujeme a pořád na něj nedáme dopustit. Klasické kapely jako Iron Maiden, Judas Priest, Saxon, Accept, Heavy Load, Running Wild, Angel Witch, Satan a celá řada dalších patří mezi naše nejoblíbenější kapely. Se stejným zápalem sledujeme a navštěvujeme koncerty kapel nové heavy vlny, které vládnou Cauldron, Enforcer, Metal Inquisitor, Stallion a mnoho dalších. Vzhledem k tomu, že na většinu heavy koncertů musíme jezdit do sousedního Německa, uzrála v našich hlavách myšlenka o uspořádání heavy metalového mini-festivalu, který bude mít stejnou ideu jako podzimní Thrash Nightmare festival. Tedy představit kapely, které v ČR jinak nezahrají. A protože český heavy metal je nadobro mrtý, sáhnout musíme do okolních zemí.

23. března 2019 vám představíme čtveřici zahraničních kapel, které hrají klasický heavy metal a patří podle nás mezi velice kvalitní kapely. Na jejich potvrzení si budete muset počkat do léta.

Takže přivítejte prosím na světě naše nové "dítě" - HEAVY METAL THUNDER festival. Pomalu oprašte staré džísky, tričko Mejdnů a tygrované legíny. Tohle bude návrat do 80. let se vším všudy!

Bližší info - kapely, plakát, vstup, klub - potvrdíme brzy!

FB event ZDE

Mezitím pevně věříme ve vaší účast na:

27.9. 2018 - RADIATION, DEATHLY SCYTHE, EJECUTOR, LAID TO WASTE

27.10. 2018 - THRASH NIGHTMARE FESTIVAL 6 (NECRODEATH, SODOMIZER, RAVENOUS, LAHAR, PREDICTION, WILDHUNT) - předprodej

16.11. 2018 - WITCHUNTER, BLACKEVIL, CHAINBREAKER

TN crew