SPEED METAL INVASION již příští týden! Jak se bude hrát?

Koncert novozélandské speed-metalové kapely STÄLKER se nezadržitelně blíží. Celá akce vypukne již příští týden, tj. v pátek 4.5. 2018 v Písku. Dějištěm koncertu bude osvědčený Local club Pí. Vstupenky budou k dispozici pouze na místě za cenu 150 Kč. Začátek akce je plánován na 19:00 hod. A v jakém pořadí se bude hrát?

20:00 - 20:40 MURDER INC. (thrash metal, Beroun)

21:00 - 21:40 LAHAR (thrash metal, Písek)

22:00 - 22:45 STÄLKER (speed metal, Wellington, Nový Zéland)

Po skončení hudební produkce bude možnost dalšího setrvání v klubu.

STÄLKER jsou v Evropě na svém prvním turné, které zahájí na německém slavném festivalu Keep it True. Poté je čekají 4 koncertní zastávky po Německu a poslední koncert v rámci tohoto turné proběhne právě v Písku. Trojice zahraje to nejlepší ze své aktuální desky "Shadows of the Sword", která vyšla u rakouského labelu Napalm Records loni na podzim a sklidila skvělé hodnocení v recenzích. Českou recenzi si můžete přečíst na FOBIA zine.

"Deskou "Shadows of the Sword" si kapela řekla o zaslouženou pozornost. Album je vyvážené, má parádní autentický zvuk a STÄLKER uchopili "retro" za správný konec. Navíc jim nechybí ani vlastní nápady. Takže pokud jste je dosud neznali, určitě si tuto desku sežeňte. Litovat nebudete! A nezapomeňte dorazit do Písku na koncert!" - Peťan (Thrash Nightmare crew, Fobiazine)

Pro více informací o koncertu klikněte ZDE.

Těšíme se na to!