Warm-up party Thrash Nightmare festivalu bude 27. září!

Přesně měsíc před šestým ročníkem Thrash Nightmare festivalu jsme si pro vás připravili "zahřívací" večírek s účastí čtyř parádních old school metalových kapel. Akce proběhne ve čtvrtek 27.9. 2018 (pátek je státní svátek) v osvědčeném Local clubu Pí na náměstí v Písku. Start akce je naplánovám na 19:00 hod. a vstupné bude rovných 200 Kč. Více info zjistíte ZDE.

Těšit se můžete na slovenskou death/thrash klasiku RADIATION. Kluci již v Písku dvakrát hráli a pokaždé nám zde udělali z klubů kůlničku na dříví. Tentokrát neočekáváme nic jiného, protože nová deska "The Gift of Doom" je tou nejlepší vizitkou bratislavské kapely.

DEATHLY SCYTHE pochází z Chile a v našich končinách jsou známí pouze u těch nejskalnějších fans. Přesto zbystřete, protože tato trojice vás semele syrovým death/thrash metalem, který je někde na pomezí starých dobrých Possessed a Destroyer 666. Rouhavý nálet ze Santiaga bude zabíjet!

Aby toho death/thrash metalu nebylo málo, hraje ho také druhá kapela z Chile v line-upu - EJECUTOR. Trojice se nejvíce inspiruje u tradičních žánrových kapel z přelomu 80. a 90. let. Originalitu a exotický punc dodávají texty v rodném jazyce. Syrová jízda dle starých pořádků!

LAID TO WASTE se v Písku objeví jako support a to po rovných třech letech. Mezitím kapela ještě více vyzrála a vydala parádní a vysoce ceněnou desku "Mental Decay". Tato parta z Plzně/Prahy patří k tomu nejlepšímu, co tuzemský thrash metal nabízí. Jejich speed-metalovou syrovost, instrumentální vyzrálost a jedinečný vokál si budete pamatovat ještě dlouho po koncertě!

Tak co? Bude to dostatečná příprava na vrchol metalové sezóny v Písku? Těšíme se na vás!

TNF crew