Preview: Warm-up party Thrash Nightmare festivalu již tento čtvrtek!

Již tento čtvrtek 27.9. proběhne tzv. warm-up party před šestým ročníkem Thrash Nightmare festivalu. Svou návštěvou, v rámci evropského tour, nás poctí old school death/thrashové kapely DEATHLY SCYTHE, EJECUTOR (obě z dalekého Chile) a dobře známí RADIATION ze Slovenska. Jako support se představí česko-americká speed-metalová formace LAID TO WASTE, která se do Písku vrací po třech letech.

Koncert proběhne v tradičním Local Clubu Pí na píseckém Velkém náměstí. Vstupné bude 200 Kč. Budete zde moci také zakoupit vstupenky na Thrash Nightmare festival.

A jak se bude hrát?

19:00 - start akce

20:00 - 20:40 LAID TO WASTE (speed/thrash, Česko)

21:00 - 21:40 RADIATION (death/thrash, Slovensko)

22:00 - 22:40 DEATHLY SCYTHE (death/thrash, Chile)

23:00 - 23:40 EJECUTOR (death/thrash, Chile)

Kam zajít v Písku?

Pro ty z vás, kteří chtějí spojit svou účast na koncertě i s prohlídkou krásného města, nabízí Královské město Písek celou řadu zajímavostí. Neměli byste zapomenout na procházku po nejstarším kamenném mostě v ČR přes řeku Otavu, navštívit Prácheňské muzeum, vidět hrad s Putimskou bránou, radnici nebo městskou elektrárnu. Infocentrum ve Sladovně je ve čtvrtek otevřeno 9:00 - 17:00 hod., nachází se hned vedle klubu a veškeré informace naleznete ZDE.

Před koncertem je navíc důležité mít i dobrý základ. Za dobrým jídlem tedy doporučujeme zajít např. do vyhlášené indické restaurace, nebo na klasiku k Reinerům a do Kozlovny. Vše nedaleko klubu. V Písku ale najdete mnoho dalších restaurací, které uspokojí vaše chuťové buňky.