Warm-up party úspěšně za námi! DĚKUJEME!

Warm-up party, kterou jsme uspořádali měsíc před šestým ročníkem Thrash Nightmare festivalu, je úspěšně za námi. Děkujeme každému, kdo si našel cestu 27. září do Písku podpořit čtyři skvělé kapely a metalový underground. Sešlo se vás šedesát a vytvořili jste kapelám znovu elektrizující atmosféru a nám jste nepřidělali starosti s doplácením akce. :) Díky!

Poděkování patří Local clubu Pí, zvukaři a Růžovi za půjčení bicích. Samozřejmě díky všem kapelám. Především pak Vránovi a RADIATION za to, že dali dohromady celé tohle turné a odehráli u nás skvělý set. DEATHLY SCYTHE a EJECUTOR za výborné koncerty, které nám daly ochutnat pravěkou a exotickou metalovou scénu z Chile. Všem klukům pak díky za skvělou after-party! :) LAID TO WASTE patří poděkování za výborný rozjezd celého večera a parádní speed attack.

Report z celé akce sepsal Johan a přečíst si ho můžete na Fobia webzine. Celou akci pak fotili Skalík a Syky. Díky!

Uvidíme se 27.10. 2018 v Písku v Divadle Pod Čarou, kdy proběhne vrchol letošní koncertní sezony v Písku - Thrash Nightmare festival vol. 6! Už se nemůžeme dočkat! Předprodej stále běží zde.

Těšíme se na vás!

TN crew