LINE-UP 2018

Již šestý ročník tradičního thrash-metalového festivalu v jihočeském městě Písek proběhne v sobotu 27. října 2018. Thrash Nightmare festival přivítá šest kapel, které patří k elitě metalového undergroundu. Headlinerem bude legendární black/thrash kapela z Itálie NECRODEATH! Dále se na pódiu objeví SODOMIZER (black/speed - Brazílie/Německo), RAVENOUS (thrash metal, Rakousko), LAHAR (thrash metal, Česko), PREDICTION (black/thrash - Rakousko) a WILDHUNT (heavy/thrash - Rakousko). Jedinečná atmosféra koncertů, přátelské prostředí klubu, žádné bariéry, old school metal fanoušci.

NECRODEATH (IT)

(thrash/black/death metal legends)

Headlinery letošního ročníku jsou legendární NECRODEATH z Itálie. 33 let na scéně, 12 desek a poctivý mix old school thrash/black a death metalu. Na Thrash Nightmare festivalu kapela odehraje exkluzivní show v ČR, na které zazní průřez diskografií kapely od roku 1985. A to včetně nejnovějších skladeb z letos vydaného, výtečného alba "The Age of Dead Christ". Připravte se na výpravu do 80. let, kdy thrash neotřesitelně vládl evropskému metalu. Přivítejte prosím nejslavnější thrashovou kapelu z Itálie - NECRODEATH!


SODOMIZER (BR)

black/speed/thrash metal

SODOMIZER jsou na scéně od roku 1999 a patří k respektovaným kapelám světového metalového undergroundu. Ve své tvorbě se opírají o starý špinavý black a speed metal, kterému vtiskli jedinečnou tvář, jak to umí pouze jihoamerické kapely. SODOMIZER přísahají na klasické kapely, jako jsou Venom, Sodom či Motorhead, z mladších pak např. Toxic Holocaust nebo Midnight. Tato trojice je v Písku připravena spálit vás na prach. A věřte, že to SODOMIZER opravdu udělají...

RAVENOUS (AT)

old school thrash metal

Nejstarší thrash-metalová od našich jižních sousedů zahraje poprvé v ČR. RAVENOUS vznikli ve Vídni již v roce 1988 a o tři roky později vydali svoji jedinou desku "Book of Covetous Souls", která je považována jako rakouská odpověď na slavné album "Arise" od Sepultury. A my "Book of Covetous Souls" milujeme! RAVENOUS jsou v posledních letech znovu aktivní a proto je můžeme přivítat v Písku. Čtveřice vám naservíruje skladby právě z jejich jediné desky. Pokud máte rádi starou tvorby Sepultury, RAVENOUS si okamžitě oblíbíte. Neznáte? Tak si koukejte doplnit vzdělání. Tohle je totiž thrash metal jak víno!

LAHAR (CZE)

thrash metal

Náš festival a domácí kapela LAHAR prostě patří k sobě a i na šestém ročníku nebude česká thrashová jednička chybět. Připravte se na thrashing ostrý jako břitva, který má v sobě i špetku hardcore. LAHAR osvěžili sestavu i materiál a v Písku zahrají songy z nové tvorby a zcela určitě dojde i na staré osvědčené hity. Jestli lze nějakou kapelu označit jako reklamu na thrash, pak ukazujeme právě na LAHAR. Jejich koncerty patří k tomu nejdivočejšímu, co lze v našich končinách zažít. A na domácí půdě to platí dvojnásob.

PREDICTION (AT)

black/thrash metal duo

Jsou pouze dva, ale rámusu udělají za pět. Řeč je o rakouské dvojici PREDICTION, kteří letos znesvětí stage Divadla Pod Čarou. PREDICTION hrají ten nejsyrovější a nejrouhavější black/thrash metal, jaký si jen dovedete představit. Na kontě mají dvě velké desky a novotou vonící sedmipalec. Inspirace je jasná - Bathory, Sarcofago, Desaster či Hellhammer. Tady nebude kam uhnout. Brány pekelné budou dokořán, neprošvihněte to a dorazte včas!

WILDHUNT (AT)

heavy/thrash metal

Thrash metal, ale trochu jinak. WILDHUNT z Vídně patří mezi uznávané mladé kapely nejen v Rakousku, ale minimálně po celé Evropě. Ve své tvorbě mísí klasický thrash metal amerického střihu s heavy-metalovými prvky a s čistým vokálem. To vše je podpořeno excelentní technickou vyzrálostí všech členů. WILDHUNT mají na kontě několik nahrávek, z nichž nejvíce oceňované je album "Descending" z roku 2016. Jejich tuzemská premiéra přichází právě na Thrash Nightmare festivalu.


Více o kapelách

33 let na scéně, 12 desek, 100% old school metal. Pořád nevěříme, že je to pravda! Přivítejte prosím headlinery letošního ročníku - thrash/black metal legendu Necrodeath z Itálie!

KONTAKT / BOOKING